KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouasche 3561249
nr 356 1249
Gouasche
sign. -73, stadsmotiv, 50x70
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 april 2005
11/4 13:46:58
Signe Persson-Melin (f. 1925)