KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouasche 3561249

nr 356 1249

Gouasche

sign. -73, stadsmotiv, 50x70

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 april 2005

11/4 13:46:58 1      Vinnande bud

Signe Persson-Melin (f. 1925)